Добкін прокоментував черговий напад на журналіста

фото: ua.censor.net.ua

В ході спілкування з журналістами новинного порталу NewsOne народний депутат України Михайло Добкін заявив, що політика української влади щодо неугодних ЗМІ та журналістів спровокувала розпалювання ненависті. Проявом цього став недавній напад на журналістку Дарину Билеру, яка представляє канал NewsOne. На думку Добкіна, дівчина стала об’єктом агресії людей, які під тривалим впливом провладних ЗМІ втратили можливість критично мислити й піддалися на провокацію.

Добкін підкреслив, що напад на журналіста є неприпустимим. Його обурив той факт, що інцидент з Дариною Билерою стався біля ГПУ, яка, по суті, повинна стояти на захисті прав громадян. Нардеп зазначив, що в країнах ЄС подібні правопорушення жорстко караються, чого не вистачає Україні.

За словами Добкіна, він має намір обговорити цей інцидент з європейськими партнерами. Зокрема, на даний момент він знаходиться в Ризі, де найближчим часом планує підняти на обговорення питання про свободу слова в Україні та забезпечення прав людини в цілому. На думку Добкіна, якщо життя журналістів знаходиться під загрозою, то безпека звичайних громадян також під питанням.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*