З українізацією населення в Україні проблеми

фото: Zhzh.info

Журналіст «Без Табу» перерахував проблеми українізації населення України. Він зазначив, що після Революції Гідності почалася масова українізація населення. Області, де раніше були проросійські настрої, починають стрімко переходити на українську мову.

Журналіст зазначає, що сфера послуг не може остаточно перейти на українську мову, оскільки власники оперують фразою «інтереси клієнта є першочерговими». Сфера перевезень не завжди дозволяє проїжджати бійцям АТО безкоштовно, тому говорити про українізацію не варто, інформує журналіст. Він підкреслив, що продавцям в магазинах складно надавати послуги українською мовою, оскільки клієнти часто використовують російську мову.

Міносвіти потихеньку переправив російську літературу в розряд всесвітньої, але люди маю право висловлювати своє бажання, щоб їхні діти вивчали російську мову та літературу, зазначив журналіст. Він додав, що на даний момент не публікують дані про кількість учнів, які вивчають російську мову. А ось у дошкільних установи ситуація виглядає гірше, оскільки їх ніхто не контролює, і вихователі працюють з дітьми російською мовою, а молоді батьки це заохочують, розповів журналіст.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*