Які парламентські сили підтримують курс до ЄС та Альянсу

фото: Aif.md

Під час ток-шоу «Ситуація» на телеканалі «Прямий» перший віце-спікер українського парламенту Ірина Геращенко висловила впевненість, що у Раді буде підтримано законопроект, який внесе зміни до Конституції та визначить курс країни до НАТО та Євросоюзу.

Політик заявила, що у неї відсутні сумніви щодо відправлення Президентської пропозиції на розгляд у Конституційний Суд. Вона також розкритикувала ствердження, що ініціатива Порошенка має підтекст політичного характеру. За її словами, підтекст у влади тільки один: закріплення стратегічної української мети — членства у Північноатлантичному Альянсі та Європейському Союзі.

Геращенко пригадала, як у 2010 році парламентська більшість змінила Закон про українські внутрішній та зовнішній політичні вектори, видаливши з розробки Закону євроатлантичний курс, що зустріло спротив лише маленької групки людей. Зараз, підкреслила перший віце-спікер, є можливість реваншу, який «підіймає голову», а у парламенті «багато зради» та спроби розділити все, що відбувається, лише на чорний та білий кольори.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*