Які нововведення очікуються у призові-2018

фото: Apostrophe.ua

Указ Президента від 10 вересня позначив нові правила військового призову на строкову службу. Згідно з цими нововведеннями, призов цього року буде пролонговано на один місяць — майбутні строковики будуть відправлятися на призовні пункти своїх міст і районів з 1 жовтня по 31 грудня.

Український Генштаб виступив із заявою, що зміни викликані специфікою укомплектування прикордонників та Нацгвардії. Особливо наголошується, що новобранців не відправлятимуть до зони бойових дій. Призовник направляється в пункт постійної дислокації (відомий також під абревіатурою ППД). Операція Об’єднаних Сил на Донбасі чекає виключно на добровольців-контрактників.

Повістки отримають українські громадяни чоловічої статі віком від двадцяти до двадцяти семи років. Ті, хто отримав диплом про вищу освіту прослужать один рік, без вищої освіти — півтора року. Так само отримають відстрочку чоловіки з двома і більше дітьми, які мають дружину в положенні або дитину з інвалідністю. Також звільнення від призову отримають єдині годувальники свого сімейства і батьки дітей, які ще не досягли трирічного віку. Не підлягають призову особи з професією лікаря, вчителя, службовця поліції, а також студенти та інші категорії.

Коментуючи очікуваний призов, експерт в області військової справи Антон Міхненко пояснив, що співробітники військкомату мають право зупиняти потенційних призовників тільки у взаємодії зі співробітниками Нацполіції.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*