C Ілона Маска вимагають грошову компенсацію

фото: creativecog.com.au

Спелеолог з Великобританії Вернон Ансворт подав позов до суду Каліфорнії, щоб стягнути з Ілона Маска грошову компенсацію за наклеп, інформує BBC.

У заяві зазначено, що Ілон Маск в період з 15 липня по 30 серпня поточного року опублікував на своїй сторінці в соцмережі інформацію, яка неправдива і ганьбить репутацію спелеолога. В одній з таких публікацій Маск назвав Ансворта педофілом.

Спелеолог спростував звинувачення Маска і підкреслив, що хоче провести суд присяжних. Він пояснив вибір Каліфорнійського суду тим, що мільярдер в той час, коли публікував неправдиву інформацію, знаходився на території цього штату. Спелеолог додав, що також на території цього штату знаходиться офіс Twitter і зазначив, що планує написати ще один позов до суду Лондона.

Ансворт хоче стягнути з Маска 75 тисяч доларів і вимагає, щоб суд заборонив мільярдерові публікувати інформацію в його відношенні.

Нагадаємо, що конфлікт між спелеологом і мільярдером виник, коли Ансворт допомагав врятувати дітей в Таїланді та прокоментував допомогу Ілона Маска як піар-акцію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*