Стало відомо, хто отримав премію Еммі-2018

фото: popcultura.com.br

Вчора відбулось урочисте оголошення переможців всесвітньо відомої телевізійної премії «Emmy 2018», яку вручали у ювілейний, 70-й раз у лос-анджелеському Театрі Майкрософт. Ведучими премії цього року стали Майкл Че і Колін Джост.

Серед номінантів на премію переможцем серед драматичних серіалів вже втретє став серіал “Гра престолів”, який змагався за перемогу з серіалами “Корона”, “Американці”, “Це ми”, “Дуже дивні справи”, “Світ Дикого Заходу” та “Розповідь служниці”. Найпопулярніший серіал вже має понад 130 винагород у своїй скарбниці. До того ж, актор Пітер Дінклейдж, який зіграв роль Тіріона Ланністера у серіалі, отримав статуетку за кращу чоловічу роль другого плану.

Також було оголошено звання кращих драматичних акторів. Кращою актрисою стала Клер Фой за роль Єлизавети II у серіалі “Корона”, а кращим актором – Метью Рис, який зіграв головну роль в серіалі “Американці”. До речі, серіал забрав ще й винагороду за кращий драматичний сценарій, авторами якого є сценаристи Джоел Філдс і Джо Вайсберг. Серед актрис другого плану кращою стала Тенді Ньютон за роль у кінострічці “Світ Дикого Заходу”.

Кращим комедійним серіалом цього року було визнано серіал “Дивовижна місіс Мейзел”. А Рейчел Броснахан, яка зіграла в ньому головну роль, отримала винагороду “Краща комедійна актриса”. Також серіал забрав винагороду “Кращий режисер комедійного серіалу”, за режисерську роботу Емі Шерман-Палладінота та винагороду за роль кращої комедійної актриси другого плану, яку отримала Алекс Борстейн.

Кращим міні-серіалом став серіал “Американська історія злочинів: Вбивство Джанні Версаче”, а кращим ТБ-фільмом став епізод “U. S. S. Callister” містичного серіалу “Чорне дзеркало”. Режисер Райан Мерфі з “Американської історії злочинів” був відзначений як кращий режисер міні-серіалу.

За результатами церемонії нагородження, найбільше перемог здобув серіал “Дивовижна місіс Мейзел”, який став кращим відразу у 5 номінаціях цього року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*