Підвищення ціни на газ для населення зробить Україну сильнішою

фото: Sobitie.com.ua

Українська влада все ж дійшла до спільного рішення з Міжнародним валютним фондом щодо тарифів на газ для нашої країни. Відтепер, ціна для українців буде підвищуватися поступово, а саме – до 2020 року. Про це проінформував керівник НАК «Нафтогаз Україна» Андрій Коболєв.

За словами Коболєва, це питання вважається найбільш важливим та актуальним на сьогоднішній день, адже уряд робить все можливе, аби громадяни не відчули різкий стрибок цін на «блакитне паливо».

Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомляв, що рішення щодо збільшення тарифів зробить Україну сильнішою.

Нагадаємо, що підняття ціни на газ є однією з головних умов МВФ для надання нашій країні чергового траншу. Але немає жодного секрету в тому, що грошові кредити від МВФ, які призначені для поліпшення економічної ситуації в країні, не йдуть в потрібне русло, а розподіляються по кишенях українських посадовців.

Враховуючи складну фінансову та економічну ситуацію в Україні, страшно уявити, що чекає населення, адже маленькі заробітні плати ледь дозволяють оплатити комунальні платежі, а після чергового стрибку цін на газ, громадяни просто перестануть сплачувати послуги ЖКГ, і від цього нікому легше не стане…

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*