Америці Україна не цікава

фото: Liganews.net

Екс-посол США в РФ Майкл Макфол заявив, що у Штатів куди більше своїх власних проблем, щоб постійно сперечатися з Росією через Україну.

Адміністрація нинішнього Президента США працює по Україні в тому ж напрямку, що й адміністрація Обами. Проте всі думки, як і дії, йдуть врізнобіч, тому що у Дональда Трампа один напрямок і бачення політики США, а у його адміністрації зовсім інше. Україна ж, на жаль зовсім не хвилює й адміністрацію, і тим більше самого Трампа.

Макфол, який часто виступає перед американськими політиками, каже, що зараз на Капітолійських пагорбах всі забули про анексію українського півострова, забули про війну, і навіть більш – не знають про Донбас. Сама Україна як тема для обговорень чи дискусій відсутня в американських кулуарах.

З початку правління Трампа, вони встигли здійснити постачання зброї в Україну, чого попередній Президент США не підтримував, але на загальному тлі – це так мало, що навіть не викликало особливого інтересу.

До того ж Дональд Трамп все частіше говорить про врегулювання відносин з Росією, а його прихильники-республіканці все більше підтримують цю ідею. Та й в цілому зріс відсоток тих, хто впевнений, що з Росією краще дружити, ніж сваритися.

«Мені шкода», – сказав політик.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*