Укрзалізниця: прибираємо потяги, запускаємо автобуси

фото: ivideoweb.info

Компанія «Укрзалізниця» продовжує заявляти про свою збитковість. Тимчасово виконуючий обов’язки голови залізниці України, Євген Кравцов, повідомив, що в планах відомства скоротити ще 20 напрямків приміських поїздів, які “працюють” в мінус. Але «Укрзалізниця» поспішає заспокоїти пасажирів, тепер такі плани – замінити поїзда на автобуси.

Як стверджує компанія, ціни перевезення на приміських напрямках раз в 7-8 нижче собівартості. І це при тому, що в травні цього року ціни на залізничне перевезення підняли на 12%. Навіть більш, восени, а точніше з 1 жовтня, наближається ще одне підвищення цін, також на 12%. У загальній складності за 2018 рік підвищення тарифів на пасажирські перевезення складе близько 25%.

Це вже не перше бажання «Укрзалізниці» замінити поїзда автобусами. До Євгена Кравцова, у 2015 році, з такою ж пропозицією виступив в. о. генерального директора «Укрзалізниці» – Олександр Завгородній.

Залишається не зрозумілим, «Укрзалізниця» хоче здійснювати перевезення тільки в Європу чи ж тепер у компанії з’явилися автобуси та вони будуть займатися?

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*