Яка вартість політичних партій в Україні

фото: newauction.com.ua

Політичні сили, як юридичний суб’єкт в Україні, купуються та йдуть на продаж за певними розцінками. Принаймні, так стверджують політологи та політтехнологи, які пильно стежать за українською політичною «кухнею». Експерту вказуються, що на сьогодні, напередодні важливих виборів, політичні партії подорожчали у півтора та навіть два рази у порівнянні з минулим роком. Також виріс «тариф» на реєстрацію нових політичних партій.

Політтехнолог Олег Пастернак зауважив, що у цій «галузі» очікувані парламентські вибори мають перевагу над Президентськими через можливість контролю за виконавчою гілкою влади.

Пастернак додає, що партії має будь-який великий або середній за політичною вагою «гравець» українського політикуму. Нові партії майже ніхто не створює, йде робота над вже чинними — зміна керівничого складу, складання політради тощо.

Експерти зазначають, що у Міністерстві юстиції відсутні положення, які б забороняли торгівлю політсилами. Через дірки в Законі у Мінюсті можна швидше конкурентів розв’язувати питання реєстрації, перевірки підписів та їх кількості та багато іншого.

Прикладом сьогоднішньої ситуації з купівлею та продажем політпартій є пропозиція від адвокатської контори «Бравекс», де є навіть своєрідний прайс-лист. Згідно з ним, партія під відомою назвою пропонується за ціною від 50 до 60 тисяч доларів США.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*