Бойові навчання флоту в Азовському і Чорному морях

фото: flashnord.com

Україна тимчасово закрила для судноплавства кілька ділянок Азовського і Чорного морів через бойові навчання Збройних сил України. Про це повідомляється на сайті прибережного сполучення державної установи «Держгідрографія».

Йдеться про три ділянки Азовського моря, які розташовані біля Білосарайської і Таганрозької заток, де Військово-морські сили планують проводити зенітно-ракетні та артилерійські стрільби. Також ВМС України виконуватимуть артилерійські стрільби на певних ділянках у північно-західній частині Чорного моря, зокрема в районі острова Зміїний. Заходи жодним чином не вплинуть на відпочиваючих, крім того, перед закриттям ділянок на навчання, буде проведена ретельна перевірка відповідних районів.

«Відповідно до встановленого порядку, за заявкою ЗСУ ділянки закриває «Держгідрографія». Ситуація носить превентивний характер і не є новою, оскільки з 2015 року певні ділянки Чорного і Азовського морів закриті для судноплавства», – пояснив начальник прес-центру командування ВМС України Олег Чалик.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*