Співробітника ЗМІ силою завербували до лав СБУ

фото: Kharkovforums.com

Журналіст, який сфотографував маєток українського лідера в Іспанії, був силою завербований до лав Служби безпеки України, інформує «Страна.ua».

У розслідуванні видання зазначено, що двох журналістів, які займалися сюжетом про власність Порошенко в Іспанії, переслідували співробітники українських спецслужб. Журналіста Кирила Малишева відрахували з університету та передали йому повістку в військкомат. Фотографа Владислава Селезньова переслідували та прослуховували його телефонні розмови. На початку поточного місяця Селезньов вирішив купити наркотичну речовину рослинного походження, але в момент передачі його затримали співробітники правоохоронних органів. В ділянці з фотографом провели бесіду члени СБУ й вимагали, щоб він підписав угоду про співпрацю з ними. Вони залякували його й погрожували, що заподіють шкоду його матері.

Селезньов розповів, що співробітники СБУ пропонували йому розповідати їм про діяльність «Страна.ua», передавати інформацію, що компрометує, дані співробітників видання.

Зв’язок між Селезньовим і його кураторами зі спецслужб тривав протягом 10 днів. Співробітники видання зафіксували листування та телефонну розмову Селезньова й членів СБУ.

Примітно, що це не перший раз, коли уряд України переслідує дане видання. Раніше головред «Страна.ua» був змушений покинути країну, після чого отримав політичний притулок в Австрії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*