Шостий флот США в Середземному морі

фото: M.nn.by

У Середземномор’ї був помічений авіаносець Harry Truman, на борту якого налічується дев’яносто одиниць авіатехніки і близько шести з половиною тисяч військовослужбовців, повідомляють у прес-службі американських військово-морських сил (ВМС). Борт супроводжує кілька есмінців і ракетний крейсер.

“Під час перебування в Середземному морі, ударна група планує опрацювати різні варіанти морських операцій”, – пояснила та, що командує Шостим флотом США Лайза Франчетті.

Нагадаємо, що спільні навчання Америки і Єгипту “Bright Star – 2018” вже стартували восьмого числа і триватимуть до двадцятого вересня. У них також візьмуть участь підрозділи деяких європейських країн, а решта – правда, їх перелік обмежений – зможуть поспостерігати за процесом.

“Такі заходи сприяють зміцненню стратегічних відносин і підвищують рівень безпеки в боротьбі з терором” – заявив представник ВС Єгипту полковник Тамер ар-Ріфаї.

Принцип даних навчань полягає в тому, що ударні групи будуть проводити бойові тренінги з використанням новітніх систем управління, контролю і навігації. Відпрацювати взаємозв’язок при операціях на морі і в повітрі, спільні дії і бойові завдання в межах міста.

Повідомляється, що якщо врахувати кількість залучених до навчання країн, то вони автоматично стають найбільшими за всю їх історію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*