Як вижити пенсіонеру в Україні?

фото: replyua.net

Один із головних напрямків соціальної політики нашої держави – це виплата пенсій громадянам, які вийшли на заслужений відпочинок.

Найчастіше саме пенсія є єдиним доходом літніх людей. Важка економічна ситуація в Україні призвела до того, що вони не можуть прожити на ці мізерні виплати від держави. Адже комунальні платежі дуже стрімко ростуть, харчові продукти також, а що вже говорити про ліки, які просто необхідні пенсіонерам?

Український уряд щедро заявляє, що незабаром пенсія підвищиться, і літні люди поліпшать свій рівень життя.

Всім відомо, що на цю мету було направлено багато реформ, але пенсіонери не дуже вірять українським чиновникам… Проте напередодні українська влада заявила, що з 1 березня 2019 року всім пенсіонерам підвищать виплати.

Для цього пенсії почнуть перераховувати за сучасною формулою. Українці, які отримували високий заробіток, отримають гарну надбавку до пенсії, а ті люди, які працювали за мінімальну зарплату, зможуть розраховувати на збільшення виплат до розміру прожиткового рівня.

Нагадаємо, українська влада заявляла, що у наступному році в нашій державі підвищать соціальні стандарти. В цілому, уряд планує, щоб мінімальні пенсійні виплати становили 1624 грн.

Однак насторожує одне питання: а чи будуть до того часу пенсії та зарплати відповідати цінам на життя в Україні?

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*