“Укрзалізниця” хоче звільнити 91 тисяч працівників

фото: politeka.net

Заяву про це зробив фінансово-економічний директор підприємства, Андрій Рязанцев. Він наголосив, що наразі головним завданням на підприємстві є оптимізація витрат, однією з частин якої є закриття станцій та звільнення понаднормової кількості працівників.

Так, зараз штат “Укрзалізниці” налічує 266 тисяч працівників, проте ідеальним було б зменшення кількості працівників підприємства до 170-175 тисяч.

Зараз підприємство є роботодавцем для 2,5% працездатного населення України. Таке скорочення суттєво вдарить по ситуації на ринку праці, де скорочені працівники будуть змушені обирати з-поміж варіантів працевлаштування із низьким рівнем зарплати та соціального забезпечення.

При цьому, директор підкреслив, що процес оптимізації є необхідним для підприємства через зменшення обсягів вантажоперевезення. Так, з радянських часів обсяги залізничного вантажного перевезення знизились з 1 млрд тонн втричі. При цьому стара інфраструктура, серед якої – 53% станцій вантажать лише 3% загального обігу, залишилась незмінною.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*