Шон Пен виступив з критикою #MeToo

фото: Celebrity.nine.com.au

Американський актор Шон Пен заявив, що у флешмобі #MeToo він бачить спроби розділити представників чоловічої та жіночої статі.

Він зазначив, що інформаційна кампанія, яка розв’язана низкою відомих жінок та спрямована проти сексуальних домагань, своїм розвитком сприяє розпусті. Цей рух, на його думку, підтримується «сексуально стурбованими» особами.

Відзначимо, що серед чималої кількості відомих чоловіків, на адресу яких висувалося звинувачення у сексуальних домаганнях, Шон Пен відсутній. У 2015 році режисер Лі Деніелс натякав, що такі обвинувачення можуть бути висунуті проти «оскароносного» актора, але той подав судовий позов.

Шону Пену виконалося 58 років. Він найбільш відомий через кінострічки «Таємнича річка» та «Харві Мілк» та володар призів самих значних кінематографічних фестивалів.

Інтернет-кампанія #MeToo отримала розповсюдження у жовтні минулого року після обвинувачень у сексуальних домаганнях до жінок з боку Харві Вайнштейна, голлівудського продюсера. Перший раз словосполучення у такому контексті було використано у соцмережі MySpace громадським діячем Тараною Берк, та було присвячене темношкірим жінкам, які стали жертвами сексуального насилля.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*