«Укртелеком» підвищує тарифи

фото: 1news.com.ua

19 вересня Національна комісія дозволила “Укртелекому” збільшити свої тарифи, адже з листопада 2016 року ціни не підвищувалися.

Тому, компанія “Укртелеком” на початку літа подала прохання про підвищення тарифів на свої телекомунікаційні послуги. Збільшення планувалося зробити в кілька етапів. Спочатку хотіли підвищити тільки для населення на 14% з листопада, а потім другою хвилею з січня наступного року на 10.5%, але зрівнюючи всі категорії користувачів (тарифи місто-село).

Директор забезпечення компанії “Укртелекому” Андрій Каленський розповів, що тарифи, за якими сплачує населення, розраховувалися ще в 2016 році. На даний момент їх собівартість для міста нижче на 10%, а для села – взагалі 75%.

У середині серпня на розгляді у НКРСІ перший етап не знайшов схвалення, натомість підвищення з вирівнюванням користувачів було прийнято та надіслано в Міністерство юстиції.

Тепер саме від Українського Мінюсту залежить дата, коли нові тарифи вступлять в силу, бо там документ може “зависнути” на кілька місяців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*