Співробітники ДПС України затримали групу нелегалів

фото: Censor.net.ua

Вісімнадцятого вересня недалеко від КПП «Рені», який розташовано на держкордоні України та Молдови співробітники Ізмаїльського загону ДПС виявили та зупинили п’ятнадцять азіатських мігрантів, які намагалися нелегально перетнути державний кордон.

У прес-центрі ДПС зазначили, що прикордонники від місцевих жителів дізналися, що до кордону прямують два автобуси з нелегалами. При цьому, автобуси мають українську реєстрацію. В ході арешту правоохоронці попросили мігрантів надати документи, які б посвідчували їх особу, проте у нелегалів їх не виявилось. В процесі арешту, четверо мігрантів повідомили, що вони громадяни Пакистану, а ще одинадцять виявилися вихідцями із Бангладеш.

Коли правоохоронці оглядали особисті речі затриманих, у шести вихідців із Бангладеш знайшли паспорти. Проте всі вони, як виявилося, мають низку проблем не тільки з прикордонним, але й з міграційним законодавством України.

В прес-центрі відзначили, що наразі за фактом нелегального перетину держкордону проти мігрантів складають відповідні протоколи. Всі обставини й досі з’ясовуються.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*