Порошенко звинуватив Росію в замаху на європейську єдність

фото: Uk.news.yahoo.com

Доповідь Міністерства оборони РФ від 17 вересня, в якій вказані результати розслідування у справі про катастрофу малайзійського «Боїнгу», викликала хвилю критики в урядових колах України. Зокрема, український лідер Петро Порошенко заявив, що спроба Росії покласти відповідальність за авіакатастрофу на Україну є провокацією.

За словами Президента України, заява Міноборони РФ націлена на те, щоб зруйнувати європейську єдність. Фейки, які поширює Росія, покликані зіпсувати імідж України на міжнародній арені, розірвати партнерські відносини між Україною та іншими європейськими державами. Порошенко зазначив, що Росія систематично здійснює атаки на інформаційний простір України.

Відсутність ефективних методів боротьби із зовнішньою агресією тільки розширює межі гібридної війни, яку веде Росія. На думку українського лідера, під загрозою знаходиться безпека не тільки України, але й всього Євросоюзу. Порошенко закликав світову спільноту до боротьби з російською агресією та пропагандою, направленою на знищення європейської солідарності.

Нагадаємо, що 17 вересня Міноборони РФ представило доповідь, в якій говориться, що малайзійський «Боїнг» був збитий ракетою, що знаходилася на озброєнні української армії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*