Україна – форпост цивілізації Заходу

фото: Vesti-ukr.com

Віце-прем’єр з питань інтеграції в Євросоюз та НАТО Іванна Климпуш-Цинцадзе у своїй заяві зазначила, що Україна є форпостом цивілізації Заходу. Водночас, вона підкреслила гостру потребу прописати в законодавстві європейський курс країни. На її думку, такими діями країна створить внутрішню мотивацію, а також ряд додаткових механізмів, які дозволять якомога ефективніше скористатися цим шансом.

Віце-прем’єр зазначила, що саме завдяки тому, що українська влада чинила опір агресії з боку Російської Федерації, держава стала форпостом цивілізації Заходу. Однак віце-прем’єр підкреслила той факт, що, на жаль, партнери країни із Заходу звикли бачити держава зовсім по-іншому. Україну до цього хотіли бачити то мостом, то сірою зоною. Однак зараз українські громадяни зробили свій вибір. Віце-прем’єр розраховує, що такий вибір буде позитивно сприйнятий в Європейському Союзі та Північноатлантичному Альянсі. Але водночас, на даному етапі представники Євросоюзу та України так й не дійшли спільної точки зору щодо строків інтеграції держави.

Необхідно підкреслити, що раніше народний депутат ВРУ Віктор Бондар виступив з заявою про те, що навіть якщо в українське законодавство й додадуть пункт про європейський курс країни, то це зовсім не означає, що подібні дії прискорять інтеграцію. Він упевнений, що такі дії стануть просто великим піаром. Крім цього, держава виставить себе в зовсім невигідному світлі.

Зазначимо, що до цього український голова Порошенко виступив із законодавчою ініціативою, яка передбачає внесення в Конституцію пункту про європейський курс держави. Як повідомлялося, даний пункт планують додати в преамбулу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*