У Закарпатті українцям почали видавати угорські паспорти

фото: Urhelp.guru

Криза угорсько-українських відносин може посилитися у зв’язку з тим, що в Закарпатській області вже кільком українцям видали угорські паспорти. Доказом отримання нового громадянства є відеозапис, який зробили журналісти інформаційного агентства «Укрінформ». На відео можна побачити, як під напуття представників Угорщини українці вимовляють клятву у вірності «новій батьківщині» та отримують відповідний документ.

На відеозаписі видно, що процедура отримання нового громадянства супроводжується інструкцією від працівників угорського консульства в м. Берегове (Закарпатська область). Вони закликають зберегти в таємниці від української влади факт отримання угорського паспорта. Особливу увагу привернула клятва, яку вимовляють українці перед отриманням угорського громадянства. Вони клянуться, що саме Угорщина є їхньою батьківщиною.

Після публікації даного відео в консульство Угорщини був направлений запит, з вимогою прокоментувати дану ситуацію. Звернення залишилося проігнорованим. У посольстві Угорщини в Києві заявили, що перенаправили звернення в угорське міністерство, де можливо його розглянуть.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*