Столичний суд постановив заарештувати майно Омеляна та його родичів

фото: News.pn

На засіданні, яке відбулося дев’ятнадцятого вересня, столичний суд ухвалив рішення заарештувати всю нерухомість, а також заморозити всі банківські рахунки міністра інфраструктури Омеляна, якому було висунуто підозру в корупції. Крім цього, в суді також прийняли рішення про арешт майна не тільки міністра, але і його найближчого оточення.

Саме засідання було закритим, а клопотання прокурорів були задоволені. Всього їх було два, але при цьому, повністю виконали лише одне, в той час, як друге було задоволено лише частково.

Юрист міністра Олександр Лисак прокоментував судове засідання та заявив, що він не очікував, що прокурори подадуть клопотання про арешт майна та рахунків Омеляна. Крім цього, йому незрозумілий й той факт, що родичів міністра, чиє майно підлягає арешту, не запросили на засідання для оголошення рішення.

Зазначимо, що ще тринадцятого вересня співробітники Національного Антикорупційного Бюро звинуватили голову Міністерства інфраструктури Омеляна в особистому збагаченні незаконним шляхом. Детективи наполягають, що Омелян не подав в декларацію про доходи майно, сума якого сягає одинадцяти мільйонів гривень. Водночас, міністр наполягає, що не володіє цим майном, а лише орендує його у своїх родичів.

Підкреслимо, що за подібні звинувачення Омеляна можуть позбавити волі терміном від п’яти до десяти років. Хоча, як показує практика, за подібні звинувачення ще ніхто не був засуджений до в’язниці.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*