Український ринок переповнений нелегальним алкоголем

фото: Eurowine.com.ua

У ВООЗ та Міжнародному валютному фонді розповіли, що половину українського алкогольного ринку становить нелегальний алкоголь. Загальна сума нелегального алкогольного товарообігу становить 12 млрд гривень щорічно. Співробітники медичного відомства відзначають, що близько 10 тисяч українців опиняються в лікарнях з симптомами отруєння «паленим» алкоголем, а за минулий рік зафіксовано 100 летальних випадків.

Генеральний директор компанії «Укргорілка» Володимир Остапюк розповів, що алкогольний ринок не контролюють. Уряд вирішив підняти акцизи, щоб зменшити кількість нелегальних виробників, але вийшов зворотний ефект, оскільки контрафактний варіант коштує менше.

Експерти підкреслили, що в цій сфері процвітає корупція та уряд України не вживає жодних заходів для розв’язання проблеми. Співробітники податкової сфери відзначають, що число легальних виробників протягом п’яти років сильно зменшилося.

На даний момент легальні виробники не можуть конкурувати з підпільними виробниками через різницю в ціні. Контрафактний алкоголь коштує менше, ніж легальний, тому частіше люди купують сама його.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*