Користувачі соцмережі розкритикували «нову» зброю України

фото: Shakhty.su

На Facebook-акаунті Президента України Петра Порошенка з’явився короткий звіт про проведення випробувань реактивних снарядів РС-80 «Оскол». Для цього були залучені бомбардувальники Су-24М, які Порошенко назвав ударною силою української авіації. Публікація викликала критику з боку користувачів соцмережі. Блогери в один голос заявили, що те, чим хвалиться Порошенко, давно вже застаріло й не використовується в провідних країнах.

У своєму повідомленні Порошенко написав про успішне завершення випробувань та перерахував властивості й можливості реактивних снарядів РС-80 «Оскол». Український лідер зазначив, що наявність подібного озброєння дозволить посилити військову міць української авіації, оскільки дані снаряди розраховані на використання в повітрі (на літаках та вертольотах). Порошенко додав, що до випробувань були залучені бомбардувальники Су-24М, характеристики яких Президент оцінив дуже високо.

Слова українського лідера не переконали користувачів соцмережі, які почали критикувати «нові» реактивні снаряди й розхвалений Порошенком бомбардувальник. Блогери написали, що НУРСи є пережитком минулого, від використання якого відмовилися всі передові армії. Крім того, бомбардувальник Су-24 назвали антикваріатом, а оскільки в Україні немає інших літаків, то хвалитися більше нічим.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*