Папа Римський розповів французькій молоді про сенс сексуальності

фото: Br.newshub.org

Однією з тем, яка обговорювалася на зустрічі Папи Римського Франциска з молоддю Франції, стало осмислення сексу й сексуальності. Понтифік заявив, що почуття любові, яке виникає між чоловіком та жінкою, безцінне, оскільки породжує нове життя. Він акцентував увагу на тому, що секс та сексуальність не тільки природна потреба людини, але й дар Божий.

За словами Папи Римського, Бог дав сексуальність людині для того, щоб знайти свою любов, зв’язати відносини священними узами та створити нове життя. Він додав, що любов повинна бути пристрасною, потрібно віддаватися їй і душею, і тілом. Коли пара пов’язує свої долі священними узами (шлюб), то вони стають єдиним цілим. Понтифік підкреслив, що молодь повинна сприймати й розмовляти про сексуальність саме в аспекті любові.

Папа Римський не уникнув теми спотвореного, брехливого розуміння сексуальності. Під цим він розуміє порнографію, як прояв людської слабкості та духовної порожнечі. Коли сексуальність відокремлюється від любові, то вона втрачає свій початковий сенс й набуває збочені форми.

Понтифік додав, що якщо молодь буде прагнути до тієї сексуальності, яка була задумана Богом, то їхнє життя обов’язково наповниться любов’ю.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*