Експерт: українські політики спекулюють темою мови

фото: Ukranews.com

Руслан Бортник, який обіймає посаду директора Українського інституту аналізу та менеджменту політики, прокоментував ініціативу львівських чиновників з приводу заборони на публічне використання російської мови. За словами експерта, дана пропозиція є популізмом, спробою апеляції до патріотизму українців. Бортник впевнений, що львівських чиновників на подібну ініціативу підштовхнули прийдешні вибори, оскільки опір на мовну політику може залучити необхідний для перемоги електорат.

У самій ініціативі, яка надійшла від представників Львівської обласної ради, йдеться про необхідність накладення заборони на використання «російськомовного культурного продукту» в публічних місцях. Більш того, чиновники мають намір звернутися до Верховної Ради з пропозицією поширити дану «заборону» по всій території України. Для контролю та проведення роз’яснювальних робіт з населенням мають намір створити спеціальну робочу групу.

За словами Бортника, подібні ініціативи є спробою привернути голоси електорату, з огляду на той факт, що в наступному році в Україні відбудуться вибори. Бортник зазначив, що чиновники вибирають більш легкий шлях: воліють загравати з населенням, давати неправдиві обіцянки, а не займатися вирішенням дійсно актуальних проблем.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*