Водія голови Антикорупційної Прокуратури побили співробітники спецназу НАБУ

фото: Znaj.ua

Голова САП Назар Холодницький повідомив про те, що спецпризначеньці з НАБУ побили його водія. Він зазначив, що спецпризначеньці бюро приїхали для того, щоб звільнити своїх. Крім цього, голова Антикорупційної Прокуратури стверджує, що співробітники бюро також зробили спробу викрадення мікроавтобуса, що належить прокуратурі.

На фільмуванні чітко проглядаються люди, які одягнені в камуфляжну форму антикорупційного бюро, а також люди, які одягнені в цивільний одяг (по всій видимості співробітники Антикорупційної Прокуратури). Саме відео було знято на телефон, а чоловік, який його знімав, звертався до співробітників бюро, оскільки вони, за його словами, заважають та блокують роботу поліції.

Необхідно відзначити, що до цього голова САП Холодницький виступив із заявою про виявлення нового засобу прослуховування. Керівник САП зазначив, що співробітники управління держохорони виявили кабель, що проходить від будівлі «Охматдиту» до приміщення САП. Водночас, Холодницький не виключає можливості, що до цього причетні й детективи Національного антикорупційного бюро.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*