Біля Верховної Ради розпочалися бійки

фото: kyiv.web2ua.com

Поки Президент України виступає у Верховній Раді з щорічним посланням про те, що «жити стає краще, жити стає веселіше», але просто українці цього не відчули і т. д., біля будівлі відбувається бійка і одразу кілька акцій протестів.

Перша акція протесту організована «Нацкорпусом» проти видачі добровольців з України в Росію, а другий мітинг проходить з вимогою виділити кошти з державного бюджету на операції з пересадки кісткового мозку онкохворим громадянам.

В результаті того, що українська влада не хоче чути вимоги громадян, деякі учасники акції у балаклавах почали перелазити через паркан і йти на штурм поліції під ВР. Між співробітниками правоохоронних органів і учасниками протесту почалися зіткнення.

Повідомляється, що активісти кидали в поліціянтів вибухівку. Також біля Ради палять димові шашки й кидають петарди. Постраждав один поліціянт, він отримав травму ноги. На місці інциденту йому надали медичну допомогу – перебинтували ногу.

Інформації про затриманих немає.

Хвилює лише одне питання, коли українська влада зверне увагу на вимоги та прохання населення? Скільки ще триватимуть ці казки про те, що незабаром життя в Україні налагодиться, коли в реальності відбувається все інакше?

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*