Куди йде військовий збір з громадян

фото: Kyivobl.sfs.gov.ua

Ось уже четвертий рік з доходу кожного працюючого українця вираховують військовий податок. Але влада пішла ще далі – тепер військовий збір беруть (виходячи з квитанції), з послуги відвідування садка дитиною, забирають скрізь, де тільки можна вирахувати.

Цікаво те, що досі, ніхто і не знає, куди йде цей збір. Адже за ці 4 роки, жителі України перерахували на армію понад 38 000 000 000 гривень. Схема досить проста, ці гроші поступають у спільний бюджет, і там вже вирішується, скільки витратити на потреби армії, а скільки піде в інші сфери, щоб заткнути дірки в держбюджеті.

Народний депутат від партії “Укроп” Віталій Купрій в минулому році намагався зі своїми соратниками просунути законопроект, щоб всі зібрані кошти від військового збору йшли в певний фонд, і всі ці кошти спрямовувалися на забезпечення наших військових. Доля цього Закону була вирішена, — він так і не був прийнятий народними депутатами.

Нардеп провів власне розслідування, і дізнався, що грошові кошти весь час проходили через цілий ряд одних і тих же фірм. Приміром, одній компанії було перераховане 250 000 000 гривень на паливо, якого у неї і в помині не було. Інші гроші пішли фірмі, яка натомість взагалі не пропонувала ні товарів, ні послуг. Розслідування за цим фактом поклали на органи прокуратури, де воно кануло, як і Закон. А на ці гроші, військові могли б придбати, наприклад, 111 одиниць танків “Оплот” українського виробництва, або 555 модернізованих танків “Булат”.

Відсутність цільового призначення тепер влаштовує всіх, навіть народних депутатів, так само чітко відповісти не можуть і в Мінобороні, кажучи, що краще запитати того, хто цей податок збирає. А хто збирає, так і залишається здогадуватися, але про це у відкриту, наразі, краще не говорити.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*