Скільки коштуватимуть Україні майбутні вибори

фото: Ru.slovoidilo.ua

Проект майбутніх виборів вже опублікований на сайті Верховної Ради. Якщо написати кількість запланованих витрат, то цифри вражають.

Наприклад, фінансування Центральної виборчої комісії на Президентські та парламентські вибори обійдуться нашій країні у 4 616 111 900 гривень. Але й це не все, у проекті вказані такі цифри як 185 482 300 (для керування процесами – виборчим та референдуму), та порівняно «скромна» сума 126 129 600 гривень на те, щоб удосконалити систему реєстру та підготовки до тих же процесів.

Крім вказаних витрат, держава фінансує вибори різноманітних голів місцевих рад у містах, селищах та селах. На це підуть ще 247 011 000 гривень.

Мабуть, такі витрати пов’язані з тим, що Президент підписав внесення змін до шостої статті Закону про Центральну виборчу комісію, які збільшують кількісний склад комісії з п’ятнадцяти до сімнадцяти членів.

У підсумку ми бачимо загальну суму витрат: 5 174 734 800 гривень. Ось такі гроші вже планується витратити, щоб обрати нових чи «старих» керівників. Звісно, тут без траншу з ЄС не обійдеться…

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*