Президент зробив низку важливих заяв, виступаючи в парламенті

фото: 24tv.ua

Напередодні Петро Порошенко виступав на щорічному посланні до парламенту про внутрішнє і зовнішнє становище України, зазначивши кілька важливих речей.

По-перше, Президент анонсував зміни в Конституції, з якої приберуть норми, спираючись на які в Криму дозволяли базуватися Чорноморському флоту.

По-друге, він зазначив, що антикорупційні органи, на які були витрачені величезні кошти платників податків, мають низьку ефективність. Гарант зазначив, що в країні зараз є соціальна криза, а «зростання» рівня життя проходить вкрай повільно. Він пов’язав це з війною.

По-третє, він підтримав введення миротворців ООН на непідконтрольні Києву території під егідою врегулювання військового конфлікту. Миротворці, за словами Порошенко, повинні в кінцевому підсумку посісти кордон. Це питання буде піднято на Генасамблеї ООН.

По-четверте, Голова держави відзначив важливість боротьби за підтримку Заходом, мотивуючи тим, що Росія намагається зруйнувати міжнародну коаліцію на підтримку України.

І наостанок, він розповів, що у наступному році зарплата у контрактників ВСУ буде піднята на 37%, це була пропозиція РНБО, яке підтримав Президент. У жовтні цього року почнуть здаватися перші із 184 нових гуртожитків для контрактників, у них розмістять 23 тисячі осіб.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*