Філарет приїхав у Державний департамент Сполучених Штатів

фото: Jizn.net.ua

На офіційному сайті української православної церкви опублікували інформацію про те, що лідер УПЦ Філарет відвідав Державний департамент Сполучених Штатів.

Як повідомляється, голова УПЦ провів зустріч з помічником керівника Департаменту Уєссом Мітчеллом. В рамках зустрічі були порушені теми щодо надання підтримки українській стороні у встановленні свободи, демократії, нацбезпеки та вільного віросповідання. Крім цього, приділили увагу проблемі неподільності й суверенності українських кордонів. Крім Філарета, на зустріч також приїхали й представник українського дипломатичного відомства у Сполучених Штатах Валерій Чалий, а також ще кілька церковнослужителів.

Зазначимо, що вже не перший місяць активно обговорюється питання про надання УПЦ автокефалії з боку Константинопольського патріархату. Водночас, кількома днями раніше представник від Російської православної церкви митрополит Іларіон виступив із заявою, що подібні дії спричинять ескалацію церковного конфлікту на українській території, що у свою чергу призведе до неминучого кровопролиття.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*