Депутат Чумак: Порошенко – Гарант беззаконня

фото: Politeka.net

20 вересня перед парламентаріями з щорічним посланням виступив Президент України Петро Порошенко. Для українського лідера це останнє звернення на посаді Президента. У ВР слова Порошенка викликали неоднозначну реакцію. Нардеп Віктор Чумак назвав Президента «гарантом беззаконня» та подарував йому Кримінальний кодекс України.

За словами Чумака, перш ніж займати таку відповідальну посаду з управління державою, Порошенко необхідно було вивчити Кримінальний кодекс для того, щоб розуміти, що можна робити, а що не можна. Чумак додав, що його «подарунок» Президентові – це не просто КК, а видання, доповнене науково-практичними коментарями.

На думку нардепа, Порошенко систематично порушує Закони та вносить зміни в законодавство керуючись власними інтересами. Чумак зазначив, що напередодні щорічного послання Президента, він та ще 40 депутатів підготували звернення з вимогою відкритого діалогу по ряду суспільно-політичних питань.

За словами Чумака, дане звернення було проігноровано, оскільки Порошенко у своїй промові так і не пояснив, чому зростають ціни на газ, чому працює формула Роттердам +, де знаходяться офшори українського лідера тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*