Українці не готові до автокефалії УПЦ

фото: kr24.com.ua

Центр «Соціальний моніторинг» провів дослідження на предмет того, як жителі України ставляться до автокефалії УПЦ. Результати свідчать про те, що тільки 45% українців схвалюють це рішення, інші – проти, або не визначилися зі своєю позицією.

Представник центру «Соціальний моніторинг» Дмитро Дмитрук повідомив, що з 2 тисяч респондентів 45% підтримали створення автокефальної помісної УПЦ. Решта думок розділилася наступним чином: 14,2% заявили, що скоріше не підтримують дане рішення, 16,3% – повністю не згодні, а 24,4% – обрали варіант «вагаюся з відповіддю». Дмитрук додав, що опитування проводили з 11 по 18 вересня по всій території України, крім тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

20 вересня стало відомо, що в базі даних сайту «Миротворець» опинився Митрополит Павло, який є намісником Києво-Печерської лаври. Його звинувачують в антиукраїнській пропаганді. Крім того, на сайті вказано, що Митрополит Павло виступає за підконтрольність українського православ’я РПЦ та є противником автокефалії УПЦ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*