У ПАРЄ запропонували внести зміни в механізм запровадження санкцій проти РФ

Joinfo.ua

У своєму профілі на Фейсбук керівник делегації України в ПАРЄ Володимир Ар’єв опублікував запис в якому повідомляє, що двадцятого вересня в ході засідання регламентного комітету європейські чиновники ухвалили рішення про ускладнення процедури застосування санкцій стосовно Російської Федерації.

Він підкреслив, що в процесі засідання він може виділити лише один плюс. На його думку, можна назвати позитивним той факт, що Асамблея зберегла можливість застосування обмежувальних заходів щодо представників тих країн, які діють всупереч демократичним та правовим принципам, а також правам людини.

Лідер української делегації звернув увагу, що питання про ускладнення механізму прийняття санкцій Комітет виніс на голосування. Однак, все ще попереду, оскільки саме голосування по цьому рішенню відбудеться в наступному місяці.

Водночас, повідомляється, що внесення змін в регламент було узгоджено з російськими представниками. Таким чином, відповідно до змін, для того, щоб ввести нові санкції відносно Росії знадобиться дві треті голосів членів ПАРЄ. У той же час, російські представники зможуть зупинити розгляд питання про введення нових обмежувальних заходів, якщо їм вдасться зібрати необхідну кількість підписів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*