У польській прокуратурі був допитаний лідер українського товариства в Любліні

фото: nbnews.com.ua

Лідер українського товариства в Любліні Григорій Купріянович повідомляє інформвиданню «Укрінформ» про те, що проходив допит в прокуратурі в одному з міст Польщі Замость. Він зазначив, що він був на допиті у польській прокуратурі, проте він не має права обговорювати подробиці допиту.

Одночасно з цим, заступник окружного прокурора польського міста Замость Єва Кузницкая розповіла інформаційному виданню про те, що лідер українського товариства був викликаний на допит лише як свідок. Що ж стосується подальших допитів, то в прокуратурі їх не планують. Вона підкреслює, що на даний момент прокуратура в них не потребує, але по мірі слідчих дій можуть виявиться деталі, які потребуватимуть повторного виклику свідка на допит. Однак рішення про проведення повторного допиту все одно залишається за прокурором. Саме він повинен вирішити, чи є в ньому потреба.

Також Єва Кузницкая підкреслює, що в цілому прокуратура буде вести слідство протягом трьох місяців. При цьому, якщо знадобиться, то ці терміни можуть бути продовжені.

Нагадаємо, що кримінальне провадження було відкрито стосовно Купріяновича ще восьмого липня. Причиною для цього послужив його виступ біля одного з пам’ятників загиблим у селі Сагринь, що розташоване в Люблінському воєводстві.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*