Депутат Хмельницької облради організував аграрну МММ

фото: W-dog.ru

Депутат Хмельницької облради організував аграрну МММ

Колишній голова управління корпорації «Сварог Вест Груп», а на даний момент депутат Хмельницької облради Сергій Гордійчук організував аграрну МММ на території області.

Три роки тому депутат вирішив відкрити аграрний кооператив «Перший Національний», щоб забезпечити аграрників роботою та заробітком, але пізніше виявилося, що це афера Гордійчука. Кооператив здійснював свою діяльність за схемою «МММ» і перший час виплачував селянам пристойні гроші. Пізніше депутат вирішив сховатися від учасників кооперативу, захопивши з собою всі документи.

Протягом трьох років учасники кооперативу намагалися домогтися відшкодування заборгованостей, у деяких селян ця сума сягала 67 тисяч гривень. Не домігшись результату, вони вирішили звернути на цю проблему увагу уряду й ЗМІ, щоб це здійснити вони стали перекривати дороги. З’ясувалося, що через дії Гордійчука багато учасників кооперативи влізли в борги, щоб утримувати своє господарство.

На даний момент депутат облради будує ресторан і обмірковує свою подальшу політичну кар’єру, а ошукані учасники кооперативу сподіваються, що їм виплатять заборгованості.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*