У Запорізькій в’язниці ув’язненого “відпустили” на море

фото: Winallos.com

Інформвидання «РИА Мелітополь» інформує, що в одній з в’язниць, яка знаходиться у Запорізькій області, засуджений зробив спробу втечі. Наголошується, що причиною таких дій стало його бажання поглянути на море.

Видання повідомляє, що у засудженого так й не вийшло потрапити до моря, оскільки правоохоронці досить швидко зреагували, та ув’язнений був затриманий. Повідомляється, що у зв’язку з інцидентом, суд прийняв рішення додати ще рік ув’язнення до вже наявних трьох. Водночас, підкреслимо, що чоловіка засудили за нанесення важких тілесних ушкоджень. При цьому, повідомляється, що перед тим, як втекти, засудженого перевели на соціальну реабілітацію, що дозволило йому залишати межі колонії.

В той час як чоловік працював над заготівлею дров у лісосмузі, йому захотілося побачити море. Він здійснив втечу та пішов пішки по магістралі, яка вела із Запоріжжя в Маріуполь. Згідно з його планами, він повинен був спочатку побачити море, а потім повернутися у своє місто, де збирався продовжити ховатися від правоохоронців. Ув’язненого затримали в районі Маріуполя. Після втечі було проведено судове засідання, за підсумками якого, чоловікові додали ще один рік до вже наявного строку, після чого той був доставлений у виправний заклад.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*