Круглий Стіл «Яке майбутнє у вітчизняного рибного промислу на Азовському морі»

фото: Voblery.com.ua

Сьогодні на Чорному та Азовському морі склалася напружена обстановка. Якщо терміново не вжити заходів щодо нормалізації безпеки рибного морського промислу, ситуація може вийти з-під контролю, і це призведе до непередбачуваних наслідків. В даний час українські рибалки можуть втратити промисел на Азовському морі. Через непродумані популістські дії деяких політиків може бути завдано колосального удару по всій вітчизняної рибної галузі. На даний момент в засобах масової інформації в інтерв’ю з політиками та чиновниками звучать заклики про розірвання двосторонньої Угоди по Азовському морю, але замість неї нічого не пропонуються. Та і думку самих азовських рибалок ніхто не запитував. Рибалки Азовського моря згодні, що сьогодні під час непростих відносин з Росією необхідно приймати кардинальні рішення. Але вони повинні бути зваженими, щоб не завдати непоправних бід українській економіці.

Зазначаємо що сьогодні є реальна загроза свободі та життю рибалок що ведуть промисел в українських водах Азовського моря. У будь-який момент вони можуть бути захоплені прикордонниками ФСБ Росії. Такі дії суперечать і грубо порушують всі норми міжнародного і морського права, зокрема Конвенцію ООН з морського права. Тим не менш вони сьогодні мають місце.

21 вересня 2018 року у 13:30 у приміщенні Інформагентства Укрінформ відбудеться Круглий стіл «Яке майбутнє у вітчизняного рибного промислу на Азовському морі?», щоб обговорити ситуацію, що склалася і знайти шляхи виходу з неї, а головне забезпечити вітчизняних рибалок правом на безпечний промисел. Так само буде підніматися питання які покрокові дії необхідно виконати для звільнення наших рибалок з полону, підтримати їх і домогтися як найшвидшого звільнення і повернення на Батьківщину. Сподіваємося, в процесі роботи цього Круглого столу будуть розроблені Рекомендації рибалкам і згодом видана Пам’ятка «10 перших кроків якщо ви зіткнулися з піратством». А також буде внесена ясність про подальшу долю рибного промислу на Азовському морі.

До участі в заході запрошенні Асоціація рибалок України, Асоціація рибопромисловиків Азовського моря, Громадська спілка «Асоціація рибопромислових підприємств», профільні громадські об’єднаннями, та суб’єкти господарювання що ведуть промисел риби на Чорному та Азовському морі представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства закордонних справ України; Державної прикордонної служби України; Державного агентства рибного господарства України.

Час і дата заходу: 21 вересня 2018 року у 13:30 Інформагентства Укрінформ

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. М. «Театральна»)

Контактні телефони: (044) 299-03-32; 299-05-01.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*