На польсько-українському кордоні готується страйк

фото: news2world.net

Новинний інтернет-портал «Європейська правда» повідомив, що найближчим часом робота польсько-українського кордону може істотно сповільнитися. Це пов’язано з тим, що співробітники прикордонної служби Польщі спільно з силовими та воєнізованими підрозділами готують масовий протест. Якщо польський уряд не відреагує на вимоги протестувальників, однією з яких є підвищення зарплати прикордонникам, почнеться «італійський страйк».

Особливість «італійського страйку» полягає в тому, що учасники протесту (в даному випадку співробітники прикордонної служби) строго виконують свої посадові обов’язки. Це провокує спад продуктивності, а відповідно і серйозні збитки. У випадку з польсько-українським кордоном «італійський страйк» може привести до справжньої катастрофи. За оцінками експертів, робота прикордонної служби буде паралізована, у зв’язку з чим, кількість людей, які перетинають кордон, скоротиться до мінімальної позначки. Для того щоб перетнути кордон українцям знадобиться не шість годин, а доба.

У Міністерстві внутрішніх справ Польщі не коментують дану ситуацію. Зокрема на питання про те, чи розроблений план дій на випадок припинення роботи польсько-українського кордону, в міністерстві не відповіли.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*