Кравчук: Конституційна комісія – недієздатний орган

фото: iamir.info

Леонід Кравчук заявив, що покинув склад Конституційної комісії, оскільки даний орган більше не має політичної ваги в системі державного управління України. На думку екс-президента, даний орган не виконує покладені на нього функції.

Кравчук зазначив, що остаточне рішення він прийняв після того, як Президент Петро Порошенко не представив на розгляд Комісії законопроект щодо інтеграції України в ЄС та НАТО. На думку Кравчука, зміст даного документа повинні були розглянути й обговорити члени Конституційної комісії. Замість цього Президент передав законопроект відразу до Верховної Ради. Кравчук підкреслив, що подібна вибірковість є неприпустимою і в цілому знецінює діяльність Конституційної комісії.

На думку експерта Андрія Головачова, рішення Кравчука є індикатором того, що Порошенко стрімко втрачає свою підтримку, у зв’язку з чим, навряд чи може розраховувати на продовження своїх повноважень ще на один термін. Експерт зазначив, що Кравчук у такий спосіб готується засвідчити свою лояльність новій владі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*