Президент України більше не громадянин Венето

фото: wallhere.com

Петра Порошенко майже одноголосно позбавили високого звання почесний громадянин в італійській Вероні. Про це розповів представник місцевої міськради Віто Коменчини.

Також відомо, що за це проголосували близько тридцяти депутатів міської ради, проти висловилися тільки три чиновника. У підсумку рішення було прийнято не на користь Петра Олексійовича і вступило в силу негайно.

Званням почесного громадянина міста Венето Порошенко був удостоєний два роки тому як подяку за те, що він повернув Італії сімнадцять шедеврів живопису, які раніше були вкрадені і, згодом, виявлені в Україні. Вартість цих об’єктів мистецтва оцінюється в 20 мільйонів євро.

Однак, місцеві мешканці не оцінили вчинок українського Президента і виступили проти ініціативи влади нагородити його високим званням почесного громадянина. Згодом вийшли на акції протесту, де розкритикували як самого Порошенка, так і політику мера міста.

Варто зазначити, що ця область Італії стала першою в світі закликає визнати референдум у Криму і навіть було винесено питання на розгляд місцевих органів влади. Також з вимог – скасування антиросійських санкцій. Там впевнені, що така політика щодо Росії та України негативно впливає на економічний стан області та країни в цілому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*