Українська компанія взяла участь у виставці військових автомобілів в ПАР

фото: Metro.us

В ході проведення інтернаціональної виставки Africa Aerospace and Defence-2018 в Південно-Африканській Республіці, кілька зразків військових машин для участі надав український виробник «АвтоКрАЗ». Зазначимо, що зразки військових автомобілів української компанії можуть застосуватись й на бездоріжжі країн Африки.

Зазначена виставка нині користується великою популярністю, також вона є найбільш масштабною виставкою не тільки сухопутної та морської, але й авіаційно-космічної техніки. На виставку щорічно приїжджають безліч потенційних покупців з різних держав континенту. Найчастіше такими потенційними покупцями виступають урядові делегації.

Зазначимо, що цілком ймовірно, що після проведення виставки, український виробник зможе знайти потенційних покупців й укласти договори про постачання в Африці. На даний момент компанія випускає досить багато військових позашляховиків, які можуть знайти своє застосування й в країнах Африки.

Зазначимо, що ще в минулому місяці на автомобільний завод в Кременчук приїхала делегація, яка представляла одна з держав західної частини африканського континенту. Назва самої країни досі не відома. Таким чином, можна помітити, що українська автомобільна компанія приймає активні спроби просування своїх товарів на африканському континенті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*