Мосійчук потрапив «на мушку» САП

фото: atn.ua

Глава Спеціальної антикорупційної прокуратури – Назар Холодницький подав Генпрокурору Юрію Луценку клопотання про позбавлення народного депутата від радикальної партії Ігоря Мосійчука депутатського мандата. Мосійчук звинувачується в незаконному збагаченні, а також у наданні неправдивої інформації в податковій декларації.

Нагадаємо, що парламент України затвердив запропонований Президентом України законопроект No7203/П1, який передбачає позбавлення народних обранців депутатського мандата. Так, за зняття недоторканності з Мосійчука проголосували 274 нардепів при необхідних 226.

Зазначимо, що Мосійчука вже не вперше позбавляли депутатської недоторканності. У 2015 році за отримання хабара за сприяння підприємницькій діяльності Мосійчука позбавили депутатської недоторканності та взяли під варту. Однак, після закінчення терміну арешту, його було звільнено з-під варти.

Хто ще з депутатів потрапить в немилість грізного борця з корупцією, дізнаємося пізніше. Зважаючи на їхні декларації, роботи в Холодницького – непочатий край.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*