Українські виробники йдуть до Європи

фото: odnarodyna.org

Як повідомила прес – служба компанії, вже наступного року в місті Кедайняй запрацює підприємство з випуском 20 тонн кормів на рік для домашніх вихованців. Обладнання на заводі буде німецьке і данський. Всі процеси автоматизовані й обійшлися в 6 млн євро.

Представник Kormotech Ростислав Вовк прокоментував, що це крок компанія прийняла для повного виходу на світовий ринок. У планах підкорення європейського, скандинавського та американського ринків. Компанія буде випускати продукт під власним брендом і під private label.

Серед усіх європейських країн була обрана Литва завдяки її вигідним умовам для бізнесу, а точніше пільговим податкам на 10 років.

Наші виробники взяли курс на Європу. Споруда такого заводу на Україні забезпечила б близько 1000 осіб робочими місцями. При бажанні українці зможуть працювати на новому заводі, але для цього їм необхідно буде виїхати в Литву.

Так само цікаве питання ціна/якість. Виходить, що корми, вироблені на литовському підприємстві, будуть якістю вище і коштувати вони будуть відповідно в євро, а значить дорожче.

На даний момент Kormotech LLC лідирує в Україні з виробництва кормів. Знаходиться підприємство у Львівській області. На 2018 рік його продукція експортується в 16 країн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*