КНР опинилася під санкційними мірами через придбання російських літаків

фото: Foxnews.com

Державний департамент Сполучених Штатів заявив про введення санкцій проти Китайської Народної Республіки. Такі міри з боку офіційного Вашингтону були викликані закупівлею китайцями у РФ винищувачів та ЗРК С-400.

Міри по обмеженню діяльності торкнулися Департаменту озброєнь Центральної військової ради Китаю, а також голови відомства Лі Шанфу.

Відтепер активи будь-якого типу, що були у китайського Департаменту озброєнь та особисто Лі Шанфу в Сполучених Штатів, оголошені «замороженими». Резидентам США заборонено вести справи з ними. Крім того, департамент озброєнь КНР отримало відмову в наданні ліцензій експортного типу. Також стало відомо, що відомство було виключено з фінсистеми Сполучених Штатів.

Росія знаходиться під санкціями Сполучених Штатів та ще низки держав через події 2014 року — анексію Кримського півострова та війну на Донбасі. Також влада РФ, активи російських компаній та окремі особи підпали під санкційний тиск через звинувачення у втручанні в американські вибори-2016. Очікується введення санкцій через отруєння Скрипалів у Сполученому Королівстві, у якому підозрюють російську розвідку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*