Екс-розвідник заявив, що Гриценко перешкоджав інтеграції країни в НАТО

фото: Informator.news

Колишній співробітник української розвідки Юрій Сміщук в своїй статті для інформвидання «Реаліст» повідомляє про те, що Анатолій Гриценко свідомо й послідовно перешкоджав інтеграції країни в північноатлантичний альянс. Як приклад екс-розвідник наводить недавні скептичні заяви колишнього голови Міністерства оборони про закріплення європейського курсу держави в Конституції. Зокрема, екс-міністр говорив про безглуздість подібних дій. Крім цього, він також звертав увагу на те, що українські громадяни не висловлюють підтримку ініціативи приєднання до військового блоку НАТО.

Сміщук зазначив, що екс-міністр з одного боку й не заперечував користь від приєднання держави до блоку, а з іншого – постійно апелював тим, що на шляху інтеграції держави постійно перебували перешкоди, будь то криза в країні, відсутність підтримки громадян або ж якість самого блоку.

Зазначимо, що ще десять років тому, коли Гриценко перебував на посаді голови комітету ВРУ у питаннях нацбезпеки та оборони, він закликав владу країни відмовитися від ідеї приєднання до північноатлантичного альянсу й наполягав на тому, щоб влада відкликала заявку на отримання плану дій для членства. Рік потому, політик не відмовився від своїх переконань та наполягав, що протягом п’яти років державі не варто повертатися до питання про членство в блоці. Він аргументував свої погляди тим, що ніхто не зможе забезпечити державі безпеку, в тому числі й НАТО. Крім цього, він піддавав критиці й сам блок, ставлячи під сумнів ефективність системи колективної безпеки.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до «Україна реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*