Екс-гендиректор Google заявив про можливу появу двох варіацій інтернету

фото: Novawireless.org

Колишній гендиректор корпорації Google Ерік Шмідт в ході проведення закритої конференції в американському місті Сан-Франциско виступив із заявою про те, що вже через двадцять років з’являться два різних варіанти мережі Інтернет. При цьому, контроль за однією версією закріпить за собою КНР, а за другою – Сполучені Штати.

Відзначається, що в ході дебатів, експерт в області економіки Тайлер Коуен поставив екс-голові корпорації питання щодо того, наскільки ймовірний поділ мережі інтернет. У свою чергу, Шмідт заявив, що, на його думку, розкол інтернету в найближчому майбутньому малоймовірний, чого не можна сказати про його біфуркацію на інтернет, який буде підконтрольний КНР та інтернет, над яким встановиться американське панування.

Крім цього, колишній гендиректор корпорації акцентує увагу на масштаби тих компаній, які зараз знаходяться на етапі будівництва, на масштабі послуг, які може надавати китайська держава, а також на багатстві, яке створюється в країні. У той же час, Шмідт звернув увагу й на відсоток ВВП КНР, який припадає на інтернет та підкреслив, що він значно вищий, ніж у Сполучених Штатів.

Україна реалії – актуальні новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна реалії”!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*