Ігор Мосійчук вважає, що справа проти нього є сфабрикованою

фото: vedomosti-ua.com

Нардеп Ігор Мосійчук опублікував пост у себе на сторінці в соцмережі, де розповів про можливе зняття з нього депутатської недоторканності.

Мосійчук зазначив, що його особисто не повідомляли про дії керівника САП Назара Холодницького, який хоче зняти з нардепа недоторканність. Він упевнений, що це пов’язано з політичним переслідуванням, яке організував президент України Петро Порошенко. Нардеп наголосив, що негативно ставиться до антикорупційних реформ, які провели на Україні, й зазначив, що САП та НАБУ управляються кураторами ззовні.

Неодноразово заводилися справи проти українських політичних діячів з ініціативи іноземних зацікавлених осіб. Мосійчук сказав, що нещодавно Холодницький їздив до Петра Порошенка, та швидше за все на цій зустрічі обговорювалося питання зняття недоторканності з нардепа. Він нагадав, що український лідер намагається вплинути на партію «радикалів», в якій знаходиться Мосійчук.

У повідомленні сказано, що три роки тому проти нардепа діяли таким же способом, але тоді суд прийняв рішення у бік Мосійчука.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за ВАШ інтерес до “Україна Реалії”!
Ілля Ветров

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*