Кучма вважає, що у влади повинна перебувати молодь

фото: metayogg.com

Під час спілкування з журналістами екс-президент України Леонід Кучма заявив, що управління державою слід передати молоді. На думку Кучми, Україна потребує серйозних змін, оскільки нинішні політики не здатні запропонувати ефективне розв’язання теперішніх проблем. Принципово нове обличчя в політиці, зокрема представник молодого покоління, може дати імпульс до розвитку української політичної системи.

Екс-президенту також ставили питання з приводу того, як він ставиться до майбутніх змін Конституції України. На думку Кучми, для того, щоб політична система запрацювала, не обов’язково міняти Основний Закон, досить навчитися слідувати тій Конституції, яка діє на даний момент. Кучма підкреслив тенденцію, що кожен раз, коли до влади приходить новий політик, він вимагає змінити Конституцію. Екс-президент зазначив, що з цим необхідно боротися, інакше Основний Закон втратить свою цінність.

Спілкування Кучми з журналістами пройшло під час його візиту в Дніпро, де екс-президент взяв участь в засіданні вченої ради Дніпропетровського національного університету. Пізніше Кучма зустрівся зі своїми однокурсниками, з якими навчався в даному університеті майже 60 років тому.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Наталя Козакова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*